Frantisek Dolezal - Madonna met baby - Gesigneerd
Sonja Besselink - Ingelijst zonder titel
Ton van Kesteren - ABSTRACTIE / KLEURZEEFDRUK / 70x100cm / SIG
Corneille - Carnaval des oiseaux, serie van 6 zeefdrukken op Canvas
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
KEES BROERSE
BOTEN AAN DE KADE
ETS IN DE MAAT 16 X 23 CM
GESIGNEERD MET POTLOOD ONDER
OPLAGE 24/40
GEKADERD IN OUD LIJSTJE MET GLAS IN DE MAAT 29 X 39 CM
ETS IN GOEDE STAAT
LIJSTJE REDELIJK
VERZENDEN AANGETEKEND of OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM
VOOR VERDERE INFORMATIE ZIE ONZE WEBWINKEL
Objectlocatie | Zaandam, Nederland |
Starttijd | 19-4-2017 om 21:12 |
Eindtijd | 26-4-2017 om 21:12 |