Kees Buurman, Vrouwenportret, Ets

Kees Buurman, Vrouwenportret, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 13,00

Kees Buurman, Vrouwenportret, Ets kopen? Bied vanaf 1!Kees Buurman, Vrouwenportret, Ets kopen? Bied vanaf 1!Kees Buurman, Vrouwenportret, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3040 verkochte items
Alle items van deze verkoper (58)
  • Kees Buurman (1933-1997)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door Kees Buurman

Voorstelling van een vrouwenportret

Losbladig onder passepartout, beeldmaat 10x7, p.p.maat 50x33

Gesigneerd l.o. 'Kees Buurman', gedateerd r.o. '7/61'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 13,00

Starttijd:20-06-2017 om 16:16
Eindtijd:29-06-2017 om 19:16

Biedingen (3):

KunstkamerZuidoost
22 jun. / 19:37
€ 13
Braamberg
22 jun. / 19:37
€ 11
Braamberg
20 jun. / 17:15
€ 1