Kees Franse - Aquarel - Peren

Kees Franse - Aquarel - Peren kopen? Bied vanaf 95!

Kees Franse - Aquarel - Peren

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 343,00

Andere items

Kees Franse - Aquarel - Peren kopen? Bied vanaf 95!Kees Franse - Aquarel - Peren kopen? Bied vanaf 95!Kees Franse - Aquarel - Peren kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (185)
  • Kees Franse (1924-1982)
TypeTekening / Aquarel

Aquarel van Kees Franse. "Peren". Afmetingen blad H50.5 x b64. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het aangeboden werk wordt 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Conditie: in goede staat.

Dit item is verkocht voor 343,00

Starttijd:16-11-2017 om 16:34
Eindtijd:23-11-2017 om 21:44

Biedingen (20):

svenv
23 nov. / 21:39
€ 343
chrisgoud
23 nov. / 21:34
€ 323
svenv
23 nov. / 21:34
€ 320
chrisgoud
23 nov. / 21:33
€ 300
svenv
23 nov. / 21:33
€ 280
chrisgoud
23 nov. / 21:32
€ 260
Kunstinhuis
23 nov. / 21:32
€ 240
chrisgoud
23 nov. / 21:30
€ 220
Kunstinhuis
23 nov. / 21:30
€ 200
chrisgoud
23 nov. / 21:29
€ 190
svenv
23 nov. / 21:28
€ 180
Hellie
23 nov. / 21:26
€ 170
Kunstinhuis
23 nov. / 21:17
€ 160
Hellie
23 nov. / 18:56
€ 150
jpmr5503
23 nov. / 18:51
€ 140
Hellie
23 nov. / 18:51
€ 130
jpmr5503
23 nov. / 18:51
€ 120
Hellie
23 nov. / 18:51
€ 110
jpmr5503
23 nov. / 17:08
€ 100
svenv
23 nov. / 16:43
€ 95