Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Aquarel van Kees Franse. "Peren". Afmetingen blad H50.5 x b64. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het aangeboden werk wordt 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Conditie: in goede staat.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 16-11-2017 om 16:34 |
Eindtijd | 23-11-2017 om 21:44 |