Kees Franse - Kees Franse - litho - 1977

Kees Franse - Kees Franse - litho - 1977 kopen? Bied vanaf 45!
Kees Franse - Kees Franse - litho - 1977 kopen? Bied vanaf 45!Kees Franse - Kees Franse - litho - 1977 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (205)
  • Kees Franse (1924-1982)
GesigneerdHandgesigneerd

Grote litho van Kees Franse uit 1977. Nummer: Proef. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H57 x b78 cm. Afmetingen voorstelling: H49 x b64,5 cm. Conditie: in goede staat. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% verzekerd.  Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

ZZRD

Starttijd:30-05-2018 om 19:35
Eindtijd:10-06-2018 om 19:52
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieHoek van Holland, Nederland