Kees Okx - Bijzondere kleine oplage (5 ex) jaren 60 handgekleurde ETS "Zonneteken" - Verkocht

Kees Okx - Bijzondere kleine oplage (5 ex) jaren 60 handgekleurde ETS "Zonneteken" kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Kees Okx - Bijzondere kleine oplage (5 ex) jaren 60 handgekleurde ETS "Zonneteken" kopen? Bied vanaf 1!Kees Okx - Bijzondere kleine oplage (5 ex) jaren 60 handgekleurde ETS "Zonneteken" kopen? Bied vanaf 1!Kees Okx - Bijzondere kleine oplage (5 ex) jaren 60 handgekleurde ETS "Zonneteken" kopen? Bied vanaf 1!Kees Okx - Bijzondere kleine oplage (5 ex) jaren 60 handgekleurde ETS "Zonneteken" kopen? Bied vanaf 1!Kees Okx - Bijzondere kleine oplage (5 ex) jaren 60 handgekleurde ETS "Zonneteken" kopen? Bied vanaf 1!Kees Okx - Bijzondere kleine oplage (5 ex) jaren 60 handgekleurde ETS "Zonneteken" kopen? Bied vanaf 1!Kees Okx - Bijzondere kleine oplage (5 ex) jaren 60 handgekleurde ETS "Zonneteken" kopen? Bied vanaf 1!
  • Kees Okx (1939-2015)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen25.5 x 34 cm (h x b)
Passe-partout40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

  • Kees Okx
    Kees Okx

    De oerwereld van Kees Okx

    Bijzonder boeiend vind ik de etsen van Kees Okx. Als je eenmaal zijn ‘beeldtaal’ hebt gezien, herken je deze overal.
    kees okx ets

    Titel van deze ets is ‘Souvenir’ met er onder geschreven: 26 /30 édition speciale Bredero – en zijn handtekening ‘Okx’. De grootte van de afbeelding is 19,5 x 18,5 cm. Deze ets is bij gelegenheid van een van zijn exposities in de Ruïne van Brederode uitgegeven.

    Als je een ets van Kees Okx bekijkt / ‘leest’, is het net (dit is in ieder geval mijn ervaring) of je – liggend op je buik – als kind met een vergrootglas een stukje bosgrond aan het onderzoeken bent. Je ziet allerlei structuren, kleine beestjes bewegen zich, je ruikt de bosgrond en je bent aangeland in een nieuwe en geheimzinnige wereld.

    Kees Okx schilderde met dezelfde beeldtaal. Rond het jaar 2000 verwerkte Kees in zijn schilderijen stukjes van zijn etsplaten. Op en top recycling, dus!

    Met zijn levenspartner Hélène van Dongen hield hij – tot het jaar 2015 – jaarlijks meerdere tentoonstellingen, waarin hij zijn schilderijen / beschilderde objecten en zijn etsen liet zien. Hélène van Dongen exposeert tegelijkertijd prachtig / krachtig keramiek.

    Kees Okx is in de nacht van 16 op 17 januari 2015 in zijn geliefde Frankrijk, waar hij veel woonde en werkte, overleden. Op 19 januari 2015 is hij op de kleine begraafplaats van Bretenoux in Frankrijk begraven.(bron: hans dornseiffen)
in zeer goede staat.
Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 20,00

ObjectlocatiePurmerend,  Nederland
Starttijd29-1-2023 om 21:49
Eindtijd5-2-2023 om 22:24
Biedingen (7)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken