Kees Oosterbaan, 2 potloodtekeningen 1991

Kees Oosterbaan, 2 potloodtekeningen 1991 kopen? Bied vanaf 15!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 15,00

Kees Oosterbaan, 2 potloodtekeningen 1991 kopen? Bied vanaf 15!Kees Oosterbaan, 2 potloodtekeningen 1991 kopen? Bied vanaf 15!Kees Oosterbaan, 2 potloodtekeningen 1991 kopen? Bied vanaf 15!Kees Oosterbaan, 2 potloodtekeningen 1991 kopen? Bied vanaf 15!Kees Oosterbaan, 2 potloodtekeningen 1991 kopen? Bied vanaf 15!Kees Oosterbaan, 2 potloodtekeningen 1991 kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  Cello1
FA. (36)

998 verkochte items
Alle items van deze verkoper (111)
  • Kees Oosterbaan (1945)
TypeTekening / Aquarel

Twee potloodtekeningen van Kees Oosterbaan, gedateerd 29 en 30 december 1991, l.o gesigneerd en gedateerd. Geplaatst achter passepartout, afm. 24x30, beeld 9,5x14,5.

Verzending tussen twee plaatjes, 4,50, aangetekend 9,15.

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:16-11-2017 om 13:04
Eindtijd:30-11-2017 om 20:04

Biedingen (1):

alfaromeo
25 nov. / 23:57
€ 15