Kees Salentijn - fraaie zeefdruk - ingelijst

Kees Salentijn - fraaie zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
Kees Salentijn - fraaie zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 65!Kees Salentijn - fraaie zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (44)

680 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
  • Kees Salentijn (1947)
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen28.5 cm x 21.5 cm (h x b)
Lijst49.5 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage80
Een fraaie zeefdruk van Kees Salentijn.
Het werk is gesigneerd en genummerd 60/80.
Ingelijst in gouden houten lijst.

De zeefdruk is in goede conditie, de lijst heeft een paar plekjes.

Kees Salentijn (1947)

Alle items van deze kunstenaar(28) Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (44)

680 verkochte items
39.5 cm
49.5 cm
21.5 cm
28.5 cm

Starttijd:01-08-2021 om 20:59
Eindtijd:05-08-2021 om 19:55
Openingsbod€ 65
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland