Kees Salentijn - Gouache op papier - Verkocht

Kees Salentijn - Gouache op papier kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 85,00

Kees Salentijn - Gouache op papier kopen? Bied vanaf 85!Kees Salentijn - Gouache op papier kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Kees Salentijn (1947)
TypeTekening / Aquarel

Kees Salentijn  1947 Amsterdam

Titel : Mujeres

Gouache op papier

Afmetig papier 30 * 20 cm

Gesigneerd en gedateerd 1999 rechts onder

Inclusief mooie bijpassende lijst met zuurvrij passepartout

Kees Salentijn (1947)

Alle items van deze kunstenaar(27)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:13-08-2016 om 11:38
Eindtijd:20-08-2016 om 11:38
skoel
15 aug. / 16:10
€ 85