Kees Salentijn - houtsnede - Les folies d’Espagne IV 8/100 - ingelijst - 318B

Kees Salentijn - houtsnede - Les folies d’Espagne IV 8/100 - ingelijst - 318B kopen? Bied vanaf 95!
Kees Salentijn - houtsnede - Les folies d’Espagne IV 8/100 - ingelijst - 318B kopen? Bied vanaf 95!Kees Salentijn - houtsnede - Les folies d’Espagne IV 8/100 - ingelijst - 318B kopen? Bied vanaf 95!Kees Salentijn - houtsnede - Les folies d’Espagne IV 8/100 - ingelijst - 318B kopen? Bied vanaf 95!Kees Salentijn - houtsnede - Les folies d’Espagne IV 8/100 - ingelijst - 318B kopen? Bied vanaf 95!Kees Salentijn - houtsnede - Les folies d’Espagne IV 8/100 - ingelijst - 318B kopen? Bied vanaf 95!Kees Salentijn - houtsnede - Les folies d’Espagne IV 8/100 - ingelijst - 318B kopen? Bied vanaf 95!Kees Salentijn - houtsnede - Les folies d’Espagne IV 8/100 - ingelijst - 318B kopen? Bied vanaf 95!
  • Kees Salentijn (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
TechniekHout/Linosnede
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 21 cm (h x b)
Lijst51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8/100
Mooi exemplaar met een vingerafdruk(ken) van de kunstenaar. Uitsnede 27 x 21 cm. In passe-partout en in knappe aluminium lijst met gebruikssporen.

Kees Salentijn (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (34)
Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (23)

Lid sinds 2017
505 verkochte items
Alle items van deze verkoper (85)
41 cm
51 cm
21 cm
27 cm
Starttijd:23-08-2022 om 10:07
Eindtijd:06-09-2022 om 20:00
Openingsbod € 95
ObjectlocatieZaandam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa