Kees Salentijn - Kleurrijke zeefdruk (mooi strak gelijst)

Kees Salentijn - Kleurrijke zeefdruk (mooi strak gelijst) kopen? Bied vanaf 69!
  • Kees Salentijn (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 cm x 17 cm (h x b)
Lijst42 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurrijke zeefdruk van Kees Salentijn

Oplage: 106/160
Handgesigneerd met potlood
Mooi strak gelijst met donkerkleurige robuuste houten lijst
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Kees Salentijn (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (42)
Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

578 verkochte items
Alle items van deze verkoper (67)
37 cm
42 cm
17 cm
22 cm
Starttijd:04-09-2022 om 12:56
Eindtijd:13-09-2022 om 21:46
Openingsbod € 69
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland