Kees Salentijn, litho, "Lithografica"

Geplaatst door  Kunstuitleenvianen

8 verkochte items
  • Kees Salentijn (1947)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho van Kees Salentijn, "lithografica"26/51, gesigneerd. Lijst 70x80, beeldmaat 42x53

Kunstwerk wordt verstuurd zonder lijst, Verzendkosten € 8,25, wilt u  het kunstwerk met lijst dan graag afhalen.

Kees Salentijn (1947)

Alle items van deze kunstenaar(27)

8 verkochte items
Starttijd:17-01-2013 om 13:40
Eindtijd:31-01-2013 om 13:40
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieNederland