KEES SALENTIJN Zeefdruk ,,PAN COMIDO,, III Handgesigneerd en INGELIJST - Verkocht

KEES SALENTIJN   Zeefdruk   ,,PAN COMIDO,, III    Handgesigneerd en INGELIJST kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

KEES SALENTIJN   Zeefdruk   ,,PAN COMIDO,, III    Handgesigneerd en INGELIJST kopen? Bied vanaf 65!KEES SALENTIJN   Zeefdruk   ,,PAN COMIDO,, III    Handgesigneerd en INGELIJST kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1955 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Kees Salentijn (1947)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie INGELIJSTE Kleurenzeefdruk van Kees Salentijn uit 1997

Afmeting zwarte lijst  42.5x52.5 cm  in prima staat

Handgesigneerd EA Exemplaar

Verzendkosten 15 euro in ned  25 euro in belgie

Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:29-06-2016 om 15:59
Eindtijd:05-07-2016 om 15:59
FideelBe
03 jul. / 23:28
€ 65