Kees Spermon - 3 potlood/pen tekeningen

Kees Spermon - 3 potlood/pen tekeningen kopen? Bied vanaf 149!
Kees Spermon - 3 potlood/pen tekeningen kopen? Bied vanaf 149!Kees Spermon - 3 potlood/pen tekeningen kopen? Bied vanaf 149!Kees Spermon - 3 potlood/pen tekeningen kopen? Bied vanaf 149!Kees Spermon - 3 potlood/pen tekeningen kopen? Bied vanaf 149!Kees Spermon - 3 potlood/pen tekeningen kopen? Bied vanaf 149!Kees Spermon - 3 potlood/pen tekeningen kopen? Bied vanaf 149!Kees Spermon - 3 potlood/pen tekeningen kopen? Bied vanaf 149!Kees Spermon - 3 potlood/pen tekeningen kopen? Bied vanaf 149!Kees Spermon - 3 potlood/pen tekeningen kopen? Bied vanaf 149!Kees Spermon - 3 potlood/pen tekeningen kopen? Bied vanaf 149!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (311)
  • Kees Spermon (1941-1992)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen43 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
3 tekeningen van Kees Spermon.
Potlood tekening uit 1969. Afmetingen blad: H51.5 x B51.5 cm. Afmetingen voorstelling: h43 x b43.
Pentekening. Titel: "Nog tien ronden en we hebben de cup gewonnen". Afmetingen blad: H16 x b25cm. Afmetingen voorstelling: H12 x b18cm.
Pentekening. Titel: "You must be wrong William". Afmetingen blad: H23 x b32cm. Afmetingen voorstelling: H14 x b22cm.
De werken zijn onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van deze werken wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.
Het grootste werk is van karton, dus moet plat verstuurd worden. Daardoor zijn de verzendkosten wat hoger.
Verzenden; onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Aquarel van Gerard van der Laan. Titel: bomschuiten in de branding. Afmetingen incl lijst: H59 x b83cm. Afmetingen voorstelling: H45 x b68.5cm. Het werk is links onderin gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel worden vermeld. Bij foto's van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.
Verzenden/ophalen: Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.

In goede staat

Kees Spermon (1941-1992)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
43 cm
43 cm
Starttijd:30-01-2022 om 20:22
Eindtijd:06-02-2022 om 19:53
Openingsbod€ 149
Objectlocatie's-Gravenzande, Nederland