Kees Spermon - CONVERSATION PIECE GREEN / KLEURZEEFDRUK / 56x78cm / SIG / 1973 / PRENT190 - Verkocht

Kees Spermon - CONVERSATION PIECE GREEN / KLEURZEEFDRUK / 56x78cm / SIG / 1973 / PRENT190 kopen? Bied vanaf 25!
Kees Spermon - CONVERSATION PIECE GREEN / KLEURZEEFDRUK / 56x78cm / SIG / 1973 / PRENT190 kopen? Bied vanaf 25!Kees Spermon - CONVERSATION PIECE GREEN / KLEURZEEFDRUK / 56x78cm / SIG / 1973 / PRENT190 kopen? Bied vanaf 25!Kees Spermon - CONVERSATION PIECE GREEN / KLEURZEEFDRUK / 56x78cm / SIG / 1973 / PRENT190 kopen? Bied vanaf 25!Kees Spermon - CONVERSATION PIECE GREEN / KLEURZEEFDRUK / 56x78cm / SIG / 1973 / PRENT190 kopen? Bied vanaf 25!
  • Kees Spermon (1941-1992)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage120/190
Kees Spermon (1941-1992).
Titel: "Conversation piece green".
Kleurzeefdruk op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 120/190.
1973.
Uitgave: Prent190.
Boord boven horizontale vouw, boord onder deuken.
Blad: 56x78cm.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 10.50 euro.
Nederland: 12 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 14.50 euro.
Europa: 19.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).
Service voor persoonlijke levering in Vlaanderen mogelijk: 30 euro.

Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-08-2022 om 11:30
Eindtijd:21-08-2022 om 22:58
StudioTasman
13 aug. / 10:17
€ 25