Kees Spermon - Kees Spermon - ets/aquatint: Big Lighter - 1974 - Verkocht

Kees Spermon - Kees Spermon - ets/aquatint: Big Lighter - 1974 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Kees Spermon - Kees Spermon - ets/aquatint: Big Lighter - 1974 kopen? Bied vanaf 45!Kees Spermon - Kees Spermon - ets/aquatint: Big Lighter - 1974 kopen? Bied vanaf 45!Kees Spermon - Kees Spermon - ets/aquatint: Big Lighter - 1974 kopen? Bied vanaf 45!Kees Spermon - Kees Spermon - ets/aquatint: Big Lighter - 1974 kopen? Bied vanaf 45!Kees Spermon - Kees Spermon - ets/aquatint: Big Lighter - 1974 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

873 verkochte items
Alle items van deze verkoper (363)
  • Kees Spermon (1941-1992)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets/aquatint van Kees Spermon uit 1974. Titel: Portret BK & ML. Nummer: 4/20. Afmetingen blad: H62 x b71,5 cm. Afmetingen beeld: H50 x b58 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Conditie: in goede staat.

ZZRD

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:29-06-2018 om 16:26
Eindtijd:06-07-2018 om 21:19
wiek
04 jul. / 11:09
€ 45