Kees Spermon, Litho, 1973 - Verkocht

Kees Spermon, Litho, 1973 kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Kees Spermon, Litho, 1973 kopen? Bied vanaf 60!Kees Spermon, Litho, 1973 kopen? Bied vanaf 60!Kees Spermon, Litho, 1973 kopen? Bied vanaf 60!Kees Spermon, Litho, 1973 kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

667 verkochte items
Alle items van deze verkoper (212)
  • Kees Spermon (1941-1992)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie litho van de hand van Kees Spermon

- Afmeting papier 79 x 56,5

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:01-08-2016 om 16:15
Eindtijd:08-08-2016 om 20:15
JediArends
01 aug. / 21:46
€ 60