Kees Spermon - Litho "No....words I"

Kees Spermon - Litho "No....words I" kopen? Bied vanaf 34!
Kees Spermon - Litho "No....words I" kopen? Bied vanaf 34!Kees Spermon - Litho "No....words I" kopen? Bied vanaf 34!Kees Spermon - Litho "No....words I" kopen? Bied vanaf 34!Kees Spermon - Litho "No....words I" kopen? Bied vanaf 34!Kees Spermon - Litho "No....words I" kopen? Bied vanaf 34!
  • Kees Spermon (1941-1992)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen62 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/75
Litho van Kees Spermon, gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd in potlood.
Verzending tussen twee platen, 9,25, aangetekend 11,20

langs de onderrand van het blad lopen wat kreukels

Kees Spermon (1941-1992)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Cello1
FA. (43)

1221 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
47 cm
62 cm
Starttijd:16-04-2022 om 10:19
Eindtijd:29-04-2022 om 19:02
Openingsbod € 34
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa