Kees Spermon - Portrait, droge naald ets

Kees Spermon - Portrait, droge naald ets kopen? Bied vanaf 30!
Kees Spermon - Portrait, droge naald ets kopen? Bied vanaf 30!Kees Spermon - Portrait, droge naald ets kopen? Bied vanaf 30!Kees Spermon - Portrait, droge naald ets kopen? Bied vanaf 30!Kees Spermon - Portrait, droge naald ets kopen? Bied vanaf 30!Kees Spermon - Portrait, droge naald ets kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Rosser
FA. (170)

2991 verkochte items
Alle items van deze verkoper (228)
  • Kees Spermon (1941-1992)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekDroge Naald
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Bijna abstract werk van Kees Spermon.  Droge naald ets op Arches papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1979), getiteld en genummerd (6/25).  In redelijk goede conditie.

Afmetingen: 76cm x 56cm (blad), 61cm x 50cm (beeld)

Blad heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten langs de randen aan de achterkant van het blad en het blad is verkleurd binnen een voormalig passe-partout.  Ingelijst met passe-partout is het werk prima.

Kees Spermon (1941-1992)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  Rosser
FA. (170)

2991 verkochte items
56 cm
76 cm
Starttijd:19-02-2022 om 23:04
Eindtijd:05-03-2022 om 21:18
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa