Kees te Kolsté: zeefdruk, zonder titel - Verkocht

Kees te Kolsté: zeefdruk, zonder titel kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Kees te Kolsté: zeefdruk, zonder titel kopen? Bied vanaf 10!Kees te Kolsté: zeefdruk, zonder titel kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  TwN

81 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Kees te Kolste (1961)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Kees te Kolsté
Techniek: zeefdruk

Titel: zonder titel

Jaar: 1993

Nummer: 2/1000

Afmetingen:

- werk : 30 x 24 cm.

- papier: 20 x 10 cm

Ingelijst: nee

Gesigneerd: Gesigneerd met potlood op voorzijde

Conditie: In goede staat

Verzendkosten €1,-. Afhalen in Alkmaar is ook mogelijk.

De verkoper heeft zijn best gedaan een waarheidsgetrouwe weergave van de kunstwerken te maken. Kleuren kunnen iets afwijken van de werkelijkheid.

Typefouten voorbehouden.

Verkoper accepteert betalingen via PayPal of met Bitcoin.

Kees te Kolste (1961)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  TwN

81 verkochte items
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:27-12-2013 om 23:40
Eindtijd:04-01-2014 om 23:40
lopez
04 jan. / 23:28
€ 10