Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Techniek | Proefdruk |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Sport |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Mooie, ongesigneerde zeefdruk van Kees van Bohemen op glad papier. Afkomstig uit de nalatenschap van Henk van der Vet, achterop het blad zit een notarieel atelierstempel. In zeer goede conditie. linksonder in de witte marge is iets gecorrigeerd met Typex (op de foto moeilijk te zien - detailfoto), waarschijnlijk door Van der Vet zelf.
Afmetingen: 70cm x 50cm (blad), 55cm x 36cm (beeld)
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Blad heeft geen beschadigingen. Wel een donker plekje in rand linksoner. | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uden, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Uden, Nederland |
Starttijd | 2-6-2021 om 15:42 |
Eindtijd | 4-9-2021 om 20:14 |