Kees van Bohemen - Zeldzame Litho, Omhelzing, gesigneerd en ingelijst - Verkocht

Kees van Bohemen - Zeldzame Litho, Omhelzing, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Kees van Bohemen - Zeldzame Litho, Omhelzing, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Kees van Bohemen - Zeldzame Litho, Omhelzing, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Kees van Bohemen - Zeldzame Litho, Omhelzing, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Kees van Bohemen - Zeldzame Litho, Omhelzing, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Kees van Bohemen - Zeldzame Litho, Omhelzing, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Kees van Bohemen - Zeldzame Litho, Omhelzing, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Kees van Bohemen - Zeldzame Litho, Omhelzing, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Kees van Bohemen - Zeldzame Litho, Omhelzing, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Kkw
FA. (10)

499 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Kees van Bohemen (1928-1985)
Jaartal1981
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen69 cm x 49 cm (h x b)
Lijst81 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125
Karakteristieke blonde litho van Kees van Bohemen uit 1981
Met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd door de kunstenaar.
 ingelijst in blanke alu lijst.
Kunstenaar: Kees van Bohemen

Titel: Blonde Vrouw
Jaar: 1981
Techniek: Litho
Oplage: slechts 125 waarvan deze nummer  69
Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 69x 49cm
Afmeting lijst (HxB): 81x 61cm
Conditie werk: Zeer goed
Door glas gefotografeerd
Wordt aangetekend verzonden
Ophalen kan uiteraard. Graag zelfs
Dit item valt onder de margeregeling

Dit item is verkocht voor 92,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-05-2022 om 22:56
Eindtijd:28-05-2022 om 20:07
dutchcaesar
28 mei / 19:10
€ 80