Karakteristieke blonde litho van Kees van Bohemen uit 1981 Met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd door de kunstenaar. ingelijst in blanke alu lijst. Kunstenaar: Kees van Bohemen
Titel: Blonde Vrouw Jaar: 1981 Techniek: Litho Oplage: slechts 125 waarvan deze nummer 69 Gesigneerd: Rechtsonder Afwerking: Ingelijst Afmeting voorstelling (HxB): 69x 49cm Afmeting lijst (HxB): 81x 61cm Conditie werk: Zeer goed Door glas gefotografeerd Wordt aangetekend verzonden Ophalen kan uiteraard. Graag zelfs
Zeer Goed
Tot 10 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 30,00
€ 30,00
Europese Unie
€ 30,00
Wereldwijd
€ 65,00