Kees van Bohemen - Zeefdruk - Naakt

Kees van Bohemen - Zeefdruk - Naakt kopen? Bied vanaf 75!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 85,00

Kees van Bohemen - Zeefdruk - Naakt kopen? Bied vanaf 75!Kees van Bohemen - Zeefdruk - Naakt kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (153)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (189)
  • Kees van Bohemen (1928-1985)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Bekend werk van Kees van Bohemen.  Zeefdruk die in geen enkel opzicht verschilt met de uiteindelijke gesigneerde, gedateerde en genummerde exemplaren. Afmetingen blad H74.5cm x b59.5cm. Afmetingen voorstelling H65 x b49.5. Achterop voorzien van een notarieel atelier stempel. De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Afkomstig uit de nalatenschap van Henk van der Vet. Conditie: in goede staat.

ZZOC

Dit item is verkocht voor 85,00

Starttijd:16-11-2017 om 10:57
Eindtijd:27-11-2017 om 19:57

Biedingen (3):

harrywillems
27 nov. / 17:21
€ 85
LJRost
25 nov. / 08:22
€ 80
Hans21
24 nov. / 14:06
€ 75