Kees van Citters, olie op doek, Wibi Soerjadi achter de piano

Kees van Citters, olie op doek, Wibi Soerjadi achter de piano kopen? Bied vanaf 950!
Kees van Citters, olie op doek, Wibi Soerjadi achter de piano kopen? Bied vanaf 950!Kees van Citters, olie op doek, Wibi Soerjadi achter de piano kopen? Bied vanaf 950!Kees van Citters, olie op doek, Wibi Soerjadi achter de piano kopen? Bied vanaf 950!
  • Kees van Citters (1966)

Het doek is zonder lijst 96 x 96 cm met lijst 106 x 106 cm. Het is een mooi pasteus werk, rechtsonder gesigneerd, Kees van Citters en gedateerd 1997.

Kees van Citters (1966)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Asset_Art33

3 verkochte items
Starttijd:29-05-2014 om 16:32
Eindtijd:12-06-2014 om 16:32
Openingsbod € 950
ObjectlocatieNederland