Kees van Dongen, gravure naar aquarel, 1001 nacht

Kees van Dongen, gravure naar aquarel, 1001 nacht kopen? Bied vanaf 50!
Kees van Dongen, gravure naar aquarel, 1001 nacht kopen? Bied vanaf 50!Kees van Dongen, gravure naar aquarel, 1001 nacht kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Woutertile

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Kees van Dongen (1877-1968)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Schitterende houtgravure van Kees van Dongen. De gravure komt uit 1001 nacht (van J. C. Mardrus) en heeft als titel: "La belle endormie", de mooie/schone slaapster.

Van Dongen heeft voor de drie in 1955 uitgegeven boeken 80 aquarellen gemaakt.

De kleuren zijn schitterend en de kwaliteit van de druk is fantastisch.

Afmeting is 13 * 17 cm voor de afbeelding en 17,5 * 22,5 cm voor het blad.

Kees van Dongen (1877-1968)

Alle items van deze kunstenaar(24)
Geplaatst door  Woutertile

verkochte items
Starttijd:19-01-2014 om 22:49
Eindtijd:26-01-2014 om 22:49
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieNederland