Kees van Dongen - Houtgravure - Verkocht

Kees van Dongen - Houtgravure kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Geplaatst door  ArtAtelier

125 verkochte items
  • Kees van Dongen (1877-1968)
GesigneerdHandgesigneerd

Kees van Dongen

Houtgravure uit  "Le livre des mille et une nuits"

Compleet ingelijst

Afm.: 40x30 cm.

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:22-05-2016 om 20:17
Eindtijd:29-05-2016 om 20:17
frank_b
29 mei / 15:05
€ 35