Kees van Dongen: Litho op papier Velin. La Seine, Regards sur Paris - Verkocht

Kees van Dongen: Litho op papier Velin. La Seine, Regards sur Paris kopen? Bied vanaf 975!
Kees van Dongen: Litho op papier Velin. La Seine, Regards sur Paris kopen? Bied vanaf 975!Kees van Dongen: Litho op papier Velin. La Seine, Regards sur Paris kopen? Bied vanaf 975!Kees van Dongen: Litho op papier Velin. La Seine, Regards sur Paris kopen? Bied vanaf 975!Kees van Dongen: Litho op papier Velin. La Seine, Regards sur Paris kopen? Bied vanaf 975!Kees van Dongen: Litho op papier Velin. La Seine, Regards sur Paris kopen? Bied vanaf 975!Kees van Dongen: Litho op papier Velin. La Seine, Regards sur Paris kopen? Bied vanaf 975!Kees van Dongen: Litho op papier Velin. La Seine, Regards sur Paris kopen? Bied vanaf 975!
  • Kees van Dongen (1877-1968)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer mooie en herkenbare litho van Kees van Dongen!
In zijn werk maakte Van Dongen gebruik van heftige, ongemengde kleuren in krachtige composities met een sterke vereenvoudiging van de vorm. Met deze kenmerkende stijl wordt Van Dongen (samen met o.a. Picasso, Matisse, De Vlaminck en Derain) beschouwd als een van de belangrijkste vertegenwoordigers van het Fauvisme. In dit werk is deze stijl terug te zien, maar spreekt voornamelijk het prachtig expressieve damesgezicht krachtig, zoals alleen Kees van Dongen die kan hebben gemaakt.

Titel: La Seine, Regards sur Paris
Jaartal: 1960 of 1962 (niet gedateerd op het werk zelf)
Afmetingen passe-partout: 45,5 cm x 66 cm (Beeld: 38,5 cm x 59 cm)
Oplage: III/X
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder) en drukgesigneerd met initialen (rechtsonder)
Materiaal: Litho op papier Velin (mooi licht glanzend papier, lijkt op een stevigere variant van japans papier), in passe-partout
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat.

Dit item is verkocht voor 1.125,00
Starttijd:07-03-2017 om 11:26
Eindtijd:19-03-2017 om 11:26
Biedingen (5)
Annie
19 mrt. / 11:21
€ 1125
Flotus
19 mrt. / 11:20
€ 1075
Annie
19 mrt. / 11:20
€ 1075
Flotus
19 mrt. / 09:50
€ 1025
Annie
19 mrt. / 09:26
€ 975