Kees van Dongen - Marechaussee helm

Kees van Dongen - Marechaussee helm kopen? Bied vanaf 2750!
Kees van Dongen - Marechaussee helm kopen? Bied vanaf 2750!Kees van Dongen - Marechaussee helm kopen? Bied vanaf 2750!Kees van Dongen - Marechaussee helm kopen? Bied vanaf 2750!Kees van Dongen - Marechaussee helm kopen? Bied vanaf 2750!Kees van Dongen - Marechaussee helm kopen? Bied vanaf 2750!Kees van Dongen - Marechaussee helm kopen? Bied vanaf 2750!Kees van Dongen - Marechaussee helm kopen? Bied vanaf 2750!Kees van Dongen - Marechaussee helm kopen? Bied vanaf 2750!Kees van Dongen - Marechaussee helm kopen? Bied vanaf 2750!
  • Kees van Dongen (1877-1968)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1891
TechniekPastel/Krijt
StijlImpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen41 cm x 29.5 cm (h x b)
Lijst60 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Tekening Mixed Media gesigneerd en gedateerd rechtsonder Kees (Cornelus) C. Van Dongen 1891 in de originele lijst. Zeer vroeg werk (kunstenaar was 14 jaar). Kwam uit de 2e hand uit zijn Rotterdamse periode, voordat hij naar Parijs ging. Afgebeeld is een oudere man met een Nederlandse 19e-eeuwse Marechaussee helm. Stond op het voorblad van veilingboekje in Veilinghuis 'De Eland' 2010 te Diemen, Nederland
Tekening Mixed media
Afmeting beeldmaat 29,5 x 41 cm
Afmeting met lijst 47 x 60 cm
Gesigneerd rechts onder gedateerd 1891
Goede staat, kleine plooi in het midden

Kees van Dongen (1877-1968)

NederlandsNederlandsFransFransAlle items van deze kunstenaar (22)
Geplaatst door  zioni
FA. (9)

145 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
47 cm
60 cm
29.5 cm
41 cm
Starttijd:30-09-2022 om 21:57
Eindtijd:09-10-2022 om 19:38
Openingsbod € 2750
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa