Prachtige lithografie van "Le Peintre" Kees van Dongen.
Handingekleurd d.m.v. de Pochoir techniek.
Een van de 8 pochoirs uit het boek van Ed. des Courieres getiteld : " Van Dongen "
Een jong meisje dat haar kleding past voor de spiegel. Gesigneerd in de steen met "le Peintre" i.p.v. Van Dongen. Niet gebruikelijk, maar Van Dongen deed dat wel vaker.
Het werkje heeft het beschermvelletje er nog voor zitten, dit is ter bescherming van het transport.
De lithografie wordt veilig verpakt, en verzonden tussen 2 houten plaatjes.
Zeer Goed
Tot 10 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 20,00