Kees van Dongen - Pochoir - Croquis

Kees van Dongen - Pochoir - Croquis kopen? Bied vanaf 495!
Kees van Dongen - Pochoir - Croquis kopen? Bied vanaf 495!Kees van Dongen - Pochoir - Croquis kopen? Bied vanaf 495!Kees van Dongen - Pochoir - Croquis kopen? Bied vanaf 495!Kees van Dongen - Pochoir - Croquis kopen? Bied vanaf 495!Kees van Dongen - Pochoir - Croquis kopen? Bied vanaf 495!
  • Kees van Dongen (1877-1968)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1925
TechniekVaria
Afmetingen26 cm x 20.2 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Prachtige lithografie van "Le Peintre" Kees van Dongen.

Handingekleurd d.m.v. de Pochoir techniek.

Een van de 8 pochoirs uit het boek van Ed. des Courieres getiteld : " Van Dongen "

Een jong meisje dat haar kleding past voor de spiegel. Gesigneerd in de steen met "le Peintre" i.p.v. Van Dongen. Niet gebruikelijk, maar Van Dongen deed dat wel vaker.

Het werkje heeft het beschermvelletje er nog voor zitten, dit is ter bescherming van het transport.

De lithografie wordt veilig verpakt, en verzonden tussen 2 houten plaatjes.

Kees van Dongen (1877-1968)

NederlandsNederlandsFransFransAlle items van deze kunstenaar (25)
Geplaatst door  KeesvanDongenArt
FA. (24 )

Lid sinds 2017
399 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
20.2 cm
26 cm
Starttijd:04-07-2022 om 09:20
Eindtijd:17-07-2022 om 20:26
Openingsbod € 495
ObjectlocatieRaamsdonksveer,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa