Kees van Dongen - Pochoir Portrait d’Homme 1925

Kees van Dongen - Pochoir Portrait d’Homme 1925 kopen? Bied vanaf 85!
Kees van Dongen - Pochoir Portrait d’Homme 1925 kopen? Bied vanaf 85!Kees van Dongen - Pochoir Portrait d’Homme 1925 kopen? Bied vanaf 85!Kees van Dongen - Pochoir Portrait d’Homme 1925 kopen? Bied vanaf 85!Kees van Dongen - Pochoir Portrait d’Homme 1925 kopen? Bied vanaf 85!
  • Kees van Dongen (1877-1968)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1925
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen26.5 cm x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
In hele mooie staat!

Pochoir uit de editie des Courières, uitgegeven door Henri Floury in Parijs
Afmeting 26,5 x 20,5 cm.

In hele mooie en perfecte staat.

Kees van Dongen (1877-1968)

NederlandsNederlandsFransFransAlle items van deze kunstenaar (22)
Geplaatst door  Fan62
FA. (2)

Lid sinds 2021
27 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
20.5 cm
26.5 cm
Starttijd:18-11-2022 om 21:25
Eindtijd:27-11-2022 om 22:44
Openingsbod € 85
Objectlocaties’ Hertogenbosch ,  Nederland