Litho in zwart wit, ingekleurd met behulp van de Pochoirtechniek. Gebruik makend van 4 kleuren : Rose, okerbruin, bruin en blauw.
Uitgegeven als advertentiebijlage in het blad Les Feuillets d'Art. Editie nr 5 in 1920.
Gesigneerd in de steen of drukplaat.
Gedrukt op vezelrijk Japon papier, een van de 300 exemplaren op dit papier.
Dit exemplaar kan veilig verzonden worden, maar ophalen heeft de voorkeur.
Dit werk wordt benoemd en beschreven in het boek : Kees van Dongen - het complete grafische werk. op pagina 106 en 107.