Kees van Dongen - stadsgezicht - Verkocht

Kees van Dongen - stadsgezicht kopen? Bied vanaf 30!
Kees van Dongen - stadsgezicht kopen? Bied vanaf 30!Kees van Dongen - stadsgezicht kopen? Bied vanaf 30!
  • Kees van Dongen (1877-1968)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen10 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Aquarel van Kees van Dongen, "Rue Choppe "  Beroemd geworden door zijn portretten en vrouwelijke naakten.  Ook landschappen, stadsgezichten en bloemen. Felle kolorist, "fauvist"
Werk van hem in vele Nederlandse en buitenlandse musea.  Pieter Scheen Lexincon.

Wordt goed verpakt verzonden.

Het aquarel heeft een goede staat.

Dit item is verkocht voor 299,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-10-2022 om 14:50
Eindtijd:16-10-2022 om 19:46
Biedingen (21)
kunst_online
16 okt. / 19:38
€ 260
Herve55
16 okt. / 19:38
€ 240
gaius200
16 okt. / 19:37
€ 220
Herve55
16 okt. / 19:37
€ 220
gaius200
12 okt. / 12:07
€ 200
Herve55
11 okt. / 13:12
€ 190
gaius200
11 okt. / 13:11
€ 180
Herve55
11 okt. / 13:11
€ 172
gaius200
08 okt. / 13:39
€ 162
SGutkerdeGeus
08 okt. / 13:38
€ 152
gaius200
08 okt. / 13:38
€ 150
SGutkerdeGeus
03 okt. / 23:36
€ 120
PatSel
03 okt. / 23:36
€ 110
SGutkerdeGeus
03 okt. / 08:47
€ 100
PatSel
03 okt. / 08:46
€ 90
SGutkerdeGeus
03 okt. / 08:46
€ 81
SGutkerdeGeus
03 okt. / 08:45
€ 60
PatSel
03 okt. / 08:45
€ 50
SGutkerdeGeus
03 okt. / 08:45
€ 40
PatSel
03 okt. / 08:45
€ 35
SGutkerdeGeus
03 okt. / 08:44
€ 30