Kees van Dongen een houtgravure naar aquarel uit 1001 nacht - Verkocht

Kees van Dongen  een houtgravure  naar aquarel uit 1001 nacht kopen? Bied vanaf 5!

Verkoopprijs: € 5,00

Kees van Dongen  een houtgravure  naar aquarel uit 1001 nacht kopen? Bied vanaf 5!Kees van Dongen  een houtgravure  naar aquarel uit 1001 nacht kopen? Bied vanaf 5!Kees van Dongen  een houtgravure  naar aquarel uit 1001 nacht kopen? Bied vanaf 5!

Geplaatst door  Petrus
FA. (5)

282 verkochte items
  • Kees van Dongen (1877-1968)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Op bladzijde 705 van deel 1 van het uit drie delen bestaande boek : " Le livre des mille nuits et une nuit vindt  u deze fraaie houtgravure : " Le voyage de Kamaral Zamân " .

Foto 3 toont u de complete uitgave van drie delen met cassette (indien gewenst voorradig).

Kees van Dongen (1877-1968)

Alle items van deze kunstenaar(24)
Geplaatst door  Petrus
FA. (5)

282 verkochte items
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:22-03-2015 om 12:37
Eindtijd:29-03-2015 om 13:37
Withaar
28 mrt. / 11:16
€ 5