Kees van Dongen,Houtgravure ,"la surprise du marchand de Damas"

Kees van Dongen,Houtgravure ,"la surprise du marchand de Damas" kopen? Bied vanaf 10!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 10,00

Kees van Dongen,Houtgravure ,"la surprise du marchand de Damas" kopen? Bied vanaf 10!Kees van Dongen,Houtgravure ,"la surprise du marchand de Damas" kopen? Bied vanaf 10!Kees van Dongen,Houtgravure ,"la surprise du marchand de Damas" kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Petrus
FA. (4)

276 verkochte items
  • Kees van Dongen (1877-1968)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Afkomstig uit deel drie van het uit drie delen bestaande boek : Le livre des mille nuits et une nuit van Mardrus,in 1955 door Gallimard te Parijs uitgegeven en door Kees van Dongen voorzien,geïllustreerd, met 80 gravures naar aquarellen.

Afmetingen repectievelijk : 17.7 x 22.5 cm en 17.5 x 13+ cm.

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:21-02-2018 om 13:24
Eindtijd:05-03-2018 om 20:24

Biedingen (1):

henkvandenbiggelaar
4 mrt. / 16:08
€ 10