Kees van Dongen,ingelijste lithografie uit "Les Lépreuses", 1947

Kees van Dongen,ingelijste lithografie uit "Les Lépreuses", 1947  kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Andere items

Kees van Dongen,ingelijste lithografie uit "Les Lépreuses", 1947  kopen? Bied vanaf 150!Kees van Dongen,ingelijste lithografie uit "Les Lépreuses", 1947  kopen? Bied vanaf 150!Kees van Dongen,ingelijste lithografie uit "Les Lépreuses", 1947  kopen? Bied vanaf 150!Kees van Dongen,ingelijste lithografie uit "Les Lépreuses", 1947  kopen? Bied vanaf 150!Kees van Dongen,ingelijste lithografie uit "Les Lépreuses", 1947  kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Petrus
FA. (4)

276 verkochte items
  • Kees van Dongen (1877-1968)
GesigneerdHandgesigneerd

Op bladzijde 183 van het boek : "Les Lépreuses" van Henry de Montherlant staat deze lithografie. Hier ingelijst en als zodanig aangeboden.

Afmetingen : 35.5 x 30.5 cm voor de lijst . Binnen passe-partout : 21 x 17.5 cm.

Juffermans : bladzijde 143

Dit item is verkocht voor 150,00

Starttijd:21-02-2018 om 12:49
Eindtijd:05-03-2018 om 20:49

Biedingen (1):

KarinenAnton2015
3 mrt. / 14:58
€ 150