Kees van Dpngen - houtsnede naar aquarel - Les Femmes Colombes. - Verkocht

Kees van Dpngen  -  houtsnede naar aquarel - Les Femmes Colombes. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 40,00

Kees van Dpngen  -  houtsnede naar aquarel - Les Femmes Colombes. kopen? Bied vanaf 1!Kees van Dpngen  -  houtsnede naar aquarel - Les Femmes Colombes. kopen? Bied vanaf 1!Kees van Dpngen  -  houtsnede naar aquarel - Les Femmes Colombes. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Centerfo
FA. (18)

517 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Kees van Dongen (1877-1968)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer fraaie houtsnede van van Dongen.

Mooi ingelijst werk van van Dongen.
Afmetingen incl. lijst 44 x 34 cm. (achter glas)
Verzending aangetekend.

Kees van Dongen (1877-1968)

Alle items van deze kunstenaar(24)
Geplaatst door  Centerfo
FA. (18)

517 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:17-09-2017 om 20:09
Eindtijd:24-09-2017 om 20:09
Biedingen (9)
Robstaken
24 sep. / 18:01
€ 40
Lottemaan
22 sep. / 23:59
€ 35
Qualia
22 sep. / 18:34
€ 30
spart
22 sep. / 18:34
€ 25
Qualia
22 sep. / 18:33
€ 16
spart
22 sep. / 18:33
€ 14
Qualia
17 sep. / 21:08
€ 12
Ivdongen
17 sep. / 21:08
€ 10
Ivdongen
17 sep. / 20:33
€ 1