Kees van Waning - Visserboten op de rivier

Kees van Waning - Visserboten op de rivier kopen? Bied vanaf 45!
Kees van Waning - Visserboten op de rivier kopen? Bied vanaf 45!Kees van Waning - Visserboten op de rivier kopen? Bied vanaf 45!Kees van Waning - Visserboten op de rivier kopen? Bied vanaf 45!Kees van Waning - Visserboten op de rivier kopen? Bied vanaf 45!Kees van Waning - Visserboten op de rivier kopen? Bied vanaf 45!Kees van Waning - Visserboten op de rivier kopen? Bied vanaf 45!Kees van Waning - Visserboten op de rivier kopen? Bied vanaf 45!Kees van Waning - Visserboten op de rivier kopen? Bied vanaf 45!Kees van Waning - Visserboten op de rivier kopen? Bied vanaf 45!
  • Kees van Waning (1861-1929)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
DragerKarton
StijlKlassiek
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen21.5 cm x 30.8 cm (h x b)
Lijst29.5 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Potloodtekening   in passpartout  gesigneerd C van Waning, de tekening ziet er goed uit, maar is wel verkleurd !links op de lijst zit een beschadeging

De tekening ziet er  goed uit, zit achter glas, maar is wel wat verkleurd !

Kees van Waning (1861-1929)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  wolvenfan

Lid sinds 2020
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
39.5 cm
29.5 cm
30.8 cm
21.5 cm
Sluit over 4d 18u 5m 15s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatiePutten,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:24-01-2023 om 21:52
Eindtijd:02-02-2023 om 21:11