Kees Verkade - Portretfoto in Atelier - Verkocht

Kees Verkade - Portretfoto in Atelier kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 15,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Kees Verkade - Portretfoto in Atelier kopen? Bied vanaf 10!Kees Verkade - Portretfoto in Atelier kopen? Bied vanaf 10!Kees Verkade - Portretfoto in Atelier kopen? Bied vanaf 10!Kees Verkade - Portretfoto in Atelier kopen? Bied vanaf 10!Kees Verkade - Portretfoto in Atelier kopen? Bied vanaf 10!Kees Verkade - Portretfoto in Atelier kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  DAMshop
FA. (5)

278 verkochte items
  • Kees Verkade (1941)
TypeFotografie
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
OplageOnbekend
Kees Verkade in atelier - portret foto onbekende fotograaf.Jaren 1975-1985
ConditieRedelijk

zeer redelijk, minieme ouderdomsverschijnselen

Kees Verkade (1941)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  DAMshop
FA. (5)

278 verkochte items
18 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:07-06-2018 om 09:35
Eindtijd:16-06-2018 om 22:16
Biedingen (3)
RVZ1
16 jun. / 20:26
€ 15
cgeertsma
16 jun. / 20:26
€ 12
cgeertsma
13 jun. / 11:19
€ 10