Kees Verkade (1941) - handgesigneerde kleurenlitho met potlood - oplage 350

Kees Verkade  (1941) - handgesigneerde kleurenlitho met potlood -  oplage 350 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Kees Verkade  (1941) - handgesigneerde kleurenlitho met potlood -  oplage 350 kopen? Bied vanaf 50!Kees Verkade  (1941) - handgesigneerde kleurenlitho met potlood -  oplage 350 kopen? Bied vanaf 50!Kees Verkade  (1941) - handgesigneerde kleurenlitho met potlood -  oplage 350 kopen? Bied vanaf 50!Kees Verkade  (1941) - handgesigneerde kleurenlitho met potlood -  oplage 350 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Vespucciartshop

79 verkochte items
  • Kees Verkade (1941)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Kunstenaar: Kees Verkade (1941)
Materiaal: kleurenlitho
Gesigneerd: ja, handgesigneerd in potlood
Oplage: 350 het betreft hier nummer 327 met potlood geschreven
Bladgrote: 50 cm x 40 cm
Titel: Charlie Rivel
Conditie: Perfect en 100% echtheidsgarantie, nooit gebruikt en altijd in de donkere lade bewaard gebleven.

let op. Het oplagenummer op de foto(s) kan afwijken van het oplagenummer op het blad
Materiaal: kleurenlitho
Bladgrote: 50 cm x 40 cm
Titel: Charlie Rivel

Charlie Rivel-handgesigneerd-oplage350

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:29-06-2017 om 18:13
Eindtijd:06-07-2017 om 18:13

Biedingen (1):

Carladevi
6 jul. / 11:29
€ 50