6x zacht kaft, 1x hard kaft.
- Het atelier, 1976, gesigneerd met opdracht. Goede gebr. staat, omslag is vlekkerig/ezelsoor.
- De kunst van het aquarelleren, 112 pag, in nieuwstaat
- De Verwey's van Verwey, 1985, 111 pag. In goede gebruikte staat.
- Zelfbeelden, bij de tent. H Polak Zutphen, 25 pag, 2011, goede gebr. staat, omslag lichte schade.
- 30x1 model, Den Bosch 1964. Goede gebruikte staat. schaafje achterzijde.
- Schilderijen aquarellen tekeningen, Haarlem, 1960, 18 pag. Goede gebr.staat, omslag vlekkerig.
- Aquarellen, 1986, hard kaft met omslag, 96 pag. Rijk geillustreerd. Kaft heeft enkele lichte vlekken. Sticker voorin.