KEES VERWEY - STRAATJE PARIJS - Verkocht

KEES VERWEY - STRAATJE PARIJS kopen? Bied vanaf 500!

Verkoopprijs: € 500,00

KEES VERWEY - STRAATJE PARIJS kopen? Bied vanaf 500!KEES VERWEY - STRAATJE PARIJS kopen? Bied vanaf 500!KEES VERWEY - STRAATJE PARIJS kopen? Bied vanaf 500!KEES VERWEY - STRAATJE PARIJS kopen? Bied vanaf 500!KEES VERWEY - STRAATJE PARIJS kopen? Bied vanaf 500!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Kees Verwey (1900-1995)
TypeTekening / Aquarel

KEES VERWEY - HAARLEM -

STRAATJE PARIJS

ZWART KRIJT TEKENING IN DE MAAT 30 X 48 CM

GESIGNEERD LINKS ONDER EN GEDATEERD 1967 PARIJS

HERKOMST ; DE BEYARD BREDA - CENRUM BELLDENDE KUNST

GEKADERD IN OUD LIJSTJE MET GLAS IN DE MAAT 50 X 70 CM

GOEDE STAAT

Dit item is verkocht voor 500,00
Starttijd:19-01-2017 om 22:01
Eindtijd:28-01-2017 om 22:01
gaius200
22 jan. / 21:20
€ 500