Harry Timmermann - Landschap acryl op papier
William John Cooke - Laakmolen Den Haag
Rins Heidema - Antilope - Ets, Ingelijst
Henri Frederic Boot - Portret (man met hoed)
Type kunstwerk | Schilderij |
Werk van de Berliner Wilder PETER ROBERT KEIL, ondertekend "P.Keil-Berlin".
Origineel schilderij in olie en acryl.
2 grote kleurrijke gezichten en 1 naakt. Door de zeer dikke verf een beetje craquelé op 1 van de ogen,vandaar de lagere inzet.( zie foto 4.) Eén van zijn mooiere werken!
Afmeting van het werk 1 meter x 1 meter.
Voor verzamelaars en liefhebbers van kunst van de moderne hedendaagse kunst!
Bij voorkeur ophalen in Apeldoorn, verzenden en kosten in overleg.
Starttijd | 14-3-2014 om 18:53 |
Eindtijd | 28-3-2014 om 18:53 |