Keimpe Kootstra, Grote kleurrijke zeefdruk - Verkocht

Keimpe Kootstra, Grote kleurrijke zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!
Keimpe Kootstra, Grote kleurrijke zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!Keimpe Kootstra, Grote kleurrijke zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!Keimpe Kootstra, Grote kleurrijke zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!Keimpe Kootstra, Grote kleurrijke zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!
  • Keimpe Kootstra (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel :  Gesprek van de Dag  (nr: 2)

Papierfotmaat :  71 x 50 cm

Beeldformaat  : 62 x 46 cm

Genummerd en gesigneerd en titel in potlood. Oplage :57/90

In perfecte staat,nooit ingelijst geweest.Wordt verzonden in koker.

Ook in zilverkleurige of naturel wissellijst ;Prijs : 90,=euro

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:13-09-2015 om 17:00
Eindtijd:20-09-2015 om 17:00
bhvdiba
20 sep. / 15:39
€ 35