Keimpe Kootstra. Grote zeefdruk z.t. 1996 - Verkocht

Keimpe Kootstra. Grote zeefdruk z.t. 1996 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 20,00

Keimpe Kootstra. Grote zeefdruk z.t. 1996 kopen? Bied vanaf 1!Keimpe Kootstra. Grote zeefdruk z.t. 1996 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Keimpe Kootstra (1948)
GesigneerdHandgesigneerd

Keimpe Klootstra.

Grote zeefdruk uit 1996.

Afmetingen beeld: 65 x 49 cm.
Afmetingen blad: 100 x 70 cm.
Signatuur: r.o. handgesigneerd en gedateerd '96
Oplage: r.o. 30/75
Verzendkosten: 12,- euro. (binnen Nederland)

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:30-05-2014 om 18:38
Eindtijd:13-06-2014 om 18:38
Biedingen (5)
Hans1951
10 jun. / 09:47
€ 20
11093
02 jun. / 07:57
€ 15
Wdeback
02 jun. / 07:56
€ 10
11093
02 jun. / 07:56
€ 5
Wdeback
01 jun. / 15:35
€ 1