FA. (3)

Keimpe Kootstra - Zonder titel

Keimpe Kootstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Keimpe Kootstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Keimpe Kootstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Keimpe Kootstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Keimpe Kootstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Keimpe Kootstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Keimpe Kootstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Keimpe Kootstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Keimpe Kootstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Keimpe Kootstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Keimpe Kootstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Keimpe Kootstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Keimpe Kootstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (26)

Lid sinds 2017
1445 verkochte items
Alle items van deze verkoper (86)
  • Keimpe Kootstra (1948)
Jaartal1995
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend.
Oplage: 47/50.
Afmeting: afbeelding: 46 x 57 cm.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending mogelijk t/m 3 lithografieën.

Keimpe Kootstra (1948)

Alle items van deze kunstenaar(5)
FA. (26)

Lid sinds 2017
1445 verkochte items
100 cm
70 cm
Starttijd:16-06-2022 om 20:33
Eindtijd:22-06-2022 om 19:18
Openingsbod€ 45
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen, Nederland