Keimpe Kootstra - zonder titel

Keimpe Kootstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Keimpe Kootstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Keimpe Kootstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Keimpe Kootstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Keimpe Kootstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Keimpe Kootstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Keimpe Kootstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Keimpe Kootstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Keimpe Kootstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Keimpe Kootstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Keimpe Kootstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Keimpe Kootstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Keimpe Kootstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
  • Keimpe Kootstra (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Conditie: uitstekend. Heeft in passe-partout gezeten zie rand vel boven.
Oplage: 74/100.
Jaar 1995.
Afmetingen: 66  x50 cm.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Keimpe Kootstra (1948)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1477 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
70 cm
100 cm
Starttijd:13-08-2022 om 00:12
Eindtijd:23-08-2022 om 19:52
Openingsbod € 45
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen, Nederland