Keimpe Kootstra - Zonder titel

Keimpe Kootstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Keimpe Kootstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Keimpe Kootstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Keimpe Kootstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Keimpe Kootstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Keimpe Kootstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Keimpe Kootstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Keimpe Kootstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Keimpe Kootstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Keimpe Kootstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Keimpe Kootstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Keimpe Kootstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Keimpe Kootstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
Alle items van deze verkoper (92)
  • Keimpe Kootstra (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75
Conditie: uitstekend. Lichte vlekjes rand, zie foto.
Oplage: 18/75.
Afmeting: afbeelding: 62 x 48 cm.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending mogelijk t/m 3 lithografieën.

Keimpe Kootstra (1948)

Alle items van deze kunstenaar(6)
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
70 cm
100 cm
Starttijd:15-07-2022 om 23:23
Eindtijd:24-07-2022 om 22:12
Openingsbod€ 50
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen, Nederland