Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1999 |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 30 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
geen gebreken | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maasmechelen, België | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Maasmechelen, België |
Starttijd | 8-8-2021 om 20:05 |
Eindtijd | 28-8-2021 om 20:25 |