Kemal Sirbegovic, ets, "hand" - Verkocht

Kemal Sirbegovic, ets, "hand" kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Kemal Sirbegovic, ets, "hand" kopen? Bied vanaf 1!Kemal Sirbegovic, ets, "hand" kopen? Bied vanaf 1!Kemal Sirbegovic, ets, "hand" kopen? Bied vanaf 1!Kemal Sirbegovic, ets, "hand" kopen? Bied vanaf 1!Kemal Sirbegovic, ets, "hand" kopen? Bied vanaf 1!Kemal Sirbegovic, ets, "hand" kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KunstkamerZuidoost
FA. (16)

637 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Kemal Sirbegovic (1939)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie expressionistische / surrealistische kleuren-ets door de bekende Bosnische graficus Kemal Sirbegovic , geboren 1939 in Modricha, Bosnie (Joegoslavie) . Hij woont en werkt in Frankrijk. Sirbegovic is bekend om zijn surrealistische kleuren-etsen die regelmatig zijn verkocht op veilingen in heel Europa.

Bladmaat: 30 bij 23,5 cm.

Gelijst: afmeting 39,5 bij 48 cm.

Signatuur en datering rechtsonder in potlood: "Kemal 93".

Epreuve d'artist: "EA 1/5"

Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:21-08-2016 om 12:00
Eindtijd:04-09-2016 om 21:00
Katrien62
01 sep. / 09:05
€ 1