Broeder Max - Kempisch landschap

Broeder Max - Kempisch landschap kopen? Bied vanaf 250!
Broeder Max - Kempisch landschap kopen? Bied vanaf 250!Broeder Max - Kempisch landschap kopen? Bied vanaf 250!
  • Broeder Max (1903-1973)
Jaartal1972
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
Lijst90 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huizen aan het water voor bos.
schilderij heeft op een plaats gehangen waar veel gerookt werd.
het was een gift van Broeder Max aan de familie.
ConditieRedelijk

in kamer gehangen waar veel gerookt werd

Broeder Max (1903-1973)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Walterhu

Lid sinds 2020
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
110 cm
90 cm
90 cm
70 cm
Starttijd:18-08-2022 om 09:19
Eindtijd:30-08-2022 om 22:45
Openingsbod € 250
ObjectlocatieBalen,  België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie