Ken Friedman - Rotation - Verkocht

Ken Friedman - Rotation kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Ken Friedman - Rotation kopen? Bied vanaf 10!Ken Friedman - Rotation kopen? Bied vanaf 10!Ken Friedman - Rotation kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Ken Friedman (1949)
Jaartal1990
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageoplage; 25 exemplaren
Ken Friedman
gemonografeerd met pen op de achterkant
Er werden steeds verschillende zeefdrukramen op elkaar gelegd.
Waardoor de zeefdrukken steeds verschillend zijn

Ken Friedman (1949)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
57 cm
57 cm
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-03-2020 om 13:31
Eindtijd:15-03-2020 om 12:50
Hamar15
12 mrt. / 19:58
€ 10